بازیابی کلمه عبور

تخفیفک یک شرکت تجارت الکترونیک است که با مذاکره و شراکت با کسب‌ و‌ کار‌های تراز اول در سطح شهر و استفاده از قدرت خرید گروهی به‌ طور روزانه پیشنهادهای جالب و جذابی از کالاها و خدمات مختلف با تخفیف‌های 40 تا 90 درصد را روی وب‌سایت خود قرار می‌دهد.

1. دریافت اشتراک تخفیفک

جهت گرفتن اشتراک در تخفیفک در قسمت اشتراک ، ایمیل خود و در قسمت انتخاب شهر ، نام شهر مورد نظر را وارد کنید تا تمام پیشنهادات تخفیفک روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.

با چک کردن ایمیل خود به‌‌صورت روزانه، مطمئن شوید پیشنهادات فوق‌ العاده ما را از دست نمی‌دهید ، زیرا هر پیشنهاد تنها برای مدت محدودی روی سایت قرار می‌گیرد. هنگامی که تخفیفک خاصی نظر شما را به خود جلب کرد ، به سایت تخفیفک سر بزنید تا در جریان جزئیات بیشتر خرید قرار بگیرید و در صورتی‌که همه چیز همانطور که ما تلاش کرده‌ایم مطلوب شما بود، با عضویت در سایت تخفیفک آن را خریداری کنید.

2. به اشتراک گذاشتن تخفیفک با دیگران

تخفیفک ها معمولا اگر به همراه ‌دوستان استفاده شوند لذت بخش‌تر هستند. پس با استفاده از ایمیل، شبکه های اجتماعی و 3 پیام کوتاه رایگان که از طرف سایت تخفیفک در اختیار شما قرار داده می‌شود و البته دنیای مجازی اینترنت، دوستان و آشنایان خود را در جریان قرار دهید تا آنان نیز بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده کنند.

3. خوش گذراندن با تخفیفک

پس از خرید،رسید تخفیفک خریداری شده کد خرید در قالب‌ یک ایمیل‌ در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین این فایل از طریق پروفایل شما در سایت تخفیفک نیز قابل دسترسی است. شما طی مدت اعتباری که روی تخفیفک دریافتی درج شده است، با به همراه داشتن و ارائه یک پرینت از فایل ارسالی و یا ارائه کدهای اختصاصی، می‌توانید از پیشنهاد و قیمت باورنکردنی تخفیفک لذت ببرید. پس خوش بگذرانید و از لحظات خوش و زیبا و تجربه جالبی که با خرید تخفیفک به دست آورده‌اید، عکس بگیرید و با ارسال آن از ما جایزه بگیرید.