بازیابی کلمه عبور

تخفیفک چیست؟
تخفیفک وب‌ سایتی است که آخرین و بهترین تخفیف‌های رستوران‌ها،‌ مراکز ورزشی،‌ مراکز تفریحی،‌ فروشگاه‌ها،‌ هتل‌ها و غیره را تا ۹۰٪ تخفیف ارائه می‌دهد. شعار ما «همیشه با تخفیف خرید کن!»

 

من به تخفیفک های روزانه علاقه‌مندم،‌ چگونه ثبت‌نام کنم؟
ثبت‌نام در تخفیفک کمتر از ۱ دقیقه طول می‌کشد. روی گزینه ثبت نام کلیک بفرمایید. نام،‌ پست الکترونیکی (آدرس ایمیل) و رمز عبور دلخواه خود را وارد کرده و دکمه ثبت را فشار دهید. ایمیلی مبتنی بر تأیید ثبت‌نام شما برایتان ارسال خواهد شد.

 

من به تخفیفک های روزانه علاقه‌ مندم،‌ چگونه آن‌ها را به‌صورت روزانه دریافت کنم؟
برای دریافت تخفیفک های روزانه، در خبرنامه ما ثبت‌نام کرده و تحفیفک های روز را به‌صورت روزانه دریافت کنید.

 

من به تخفیفک امروز علاقه‌مندم،‌ چگونه باید خرید کنم؟
تخفیفک موردنظر پس از تاریخ اعلام‌شده منقرض خواهد شد؛ بنابراین پیش از آن تاریخ دکمه «گزینه اضافه کردن به سبد خرید» را کلیک بفرمایید و پس از طی مراحل خرید، کد تخفیف خود را دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید از طریق پرداخت الکترونیکی و یا واریز به‌حساب، مبلغ موردنظر را پرداخت نمایید.

 

من به تخفیفک علاقه‌مندم،‌ این تخفیفک دقیقاً چه مواردی را شامل می‌شود؟
در بخش توضیحات تخفیفک جزییات تخفیفک آمده است که کوپن شامل چه مواردی می‌شود. البته در اکثر مواقع مراکز دارای سرویس‌های دیگری نیز هستند که می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید اما آن سرویس‌ها، شامل کوپن تخفیف شما نمی‌شوند.

 

من به تخفیفک علاقه‌مندم،‌ سفارش خود را ثبت کرده اما پرداخت نکرده‌ام.
در این صورت سفارش خود را لغو نکنید،‌ پرداخت کرده و کوپن خود را دریافت کنید.

 

کد کوپن خود را باید در روز پرداخت استفاده کنم؟
خیر! شما می‌توانید با توجه به مهلت استفاده هر تخفیف که در قسمت توضیحات نوشته شده است، بعد از تماس و هماهنگی، به مجموعه مورد نظر مراجعه بفرمایید.

 

من تخفیفک را خریده‌ام اما کد کوپن را دریافت نکرده‌ام
وارد ایمیل خود شوید و پوشه های spam و junk و inbox خود را چک بفرمایید. گاهی ایمیل ها در فولدرهای نادرست جایگزین میشوند. اگر ایمیل را نیافتید به حساب کاربری خود در سایت مراجعه کنید و گزینه تخفیفک های من را کلیک بفرمایید.

 چنانچه کوپن های خرید خود را نیافتید ، با ما تماس بگیرید.

 

من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ چگونه آن را استفاده کنم؟

تخفیفک حامی محیط زیست است. لطفا از کوپن خود پرینت نگیرید. تنها کافی است تا کد تخفیفان یا کد دیجیتال (کد QR) را روی موبایلتان نشان دهید تا خدمات خود را دریافت کنید

 

من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ پیش از رفتن به محل استفاده از آن باید چه‌کار کنم؟
ممکن است شما برای مراجعه به آن مکان نیاز به گرفتن وقت قبلی داشته باشید؛ بنابراین با خدمات دهنده تماس بگیرید. این موارد در بخش مربوط به شرایط تخفیفان نوشته‌شده است که کافی است قبل از مراجعه به محل، این بخش را مطالعه کرده و طبق آن عمل کنید.

 

من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ چند نفر می‌توانند از آن استفاده کنند؟
هر کسی می‌تواند از کوپن خود یک‌بار استفاده کند؛ بنابراین این تعداد به مشخصات کوپن وابسته است و تنها در اختیار یک نفر می‌تواند قرار بگیرد.

 

آیا می‌توانم تخفیفک را به‌عنوان کادو برای کسی خریداری کنم؟
بله، در صفحه خرید دکمه «هدیه بدهید» را انتخاب کنید.

 

یک‌لحظه! نام من روی برگه کوپن ثبت‌شده است. مطمئنید می‌توانم آن را به کس دیگری دهم تا استفاده کند؟
بله! شرکای تجاری ما تنها کدهای یکتای شما را در اختیار دارند و بر اساس نام مقایسه‌ای انجام نمی‌دهند.

 

کد کوپن را باید یک‌بار استفاده کرد یا می‌توان در زمان‌های مختلفی از بخش‌های آن استفاده کرد؟
کوپن را نمی‌توان در زمان‌های مختلفی نیز استفاده کرد. زمانی که کد خود را به فروشنده اعلام کنید،‌ آن کد به‌طور کامل، از درجه اعتبار ساقط است وامکان استفاده دوباره از آن وجود ندارد.

 

با انتخاب روش پرداخت الکترونیک مبلغ بلافاصله از حساب من کم می‌شود؟
بله کم شده و پس از پرداخت برای شما کد کوپن ارسال خواهد شد. در صورت وجود خطا و برقرار نشدن پرداخت، مبلغ کسر شده از شما طی مدت 72 ساعت به حساب شما برخواهد گشت.

 

روش پرداخت الکترونیکی چقدر ایمن است؟
بسیار ایمن! اگر شما بخواهید از طریق کارت خود پرداخت کنید،‌ شما به سایت بانک فرستاده خواهید شد تا اطلاعات خود را وارد و مبلغ را پرداخت نمایید؛ بنابراین ما اطلاعاتی از شما را نگهداری نکرده و دریافت نمی‌کنیم.

 

من تصمیمم عوض‌شده است. می‌توانم پول خود را پس بگیرم؟
ازآنجایی‌که ما رابط بین شما و شریکان تجاری خود هستیم،‌ بازگرداندن پول غیرممکن است؛ بنابراین پیش از ثبت سفارش لطفاً تصمیم خود را قطعی کنید.

 

اگر زمان استفاده از کوپن به پایان رسیده باشد چی؟
بدشانسی! اگر زمان استفاده به پایان رسیده باشد،‌ کوپن دیگر قابل‌استفاده نخواهد بود و ارزش خود را ازدست‌داده است؛ بنابراین شرایط تخفیفک را کامل خوانده و به زمان انقراض کوپن توجه کنید.

 

من تخفیفک بسیار خوبی را در بخش تخفیفک های گذشته دیده‌ام. می‌توانم آن را خریداری کنم؟
متأسفانه اگر تخفیفک به پایان رسیده باشد،‌ دیگر قابل‌ارائه و فروش نخواهد بود. هرروز آماده‌ باشید و هر صبح به ما سر بزنید تا از بهترین موارد خبردار شوید. تخفیفک های امروز ما را دیده‌اید؟

 

«هر تخفیفک ویژه یک نفر» به چه معناست؟
یعنی با هر کد تخفیفک یک نفر می تواند از سرویس‌های ارائه‌ شده استفاده نماید.

 

«بدون محدودیت در خرید کوپن» به چه معناست؟
یعنی هر نفر می‌تواند به تعداد دلخواه کد تخفیفک برای خود یا دوستان ، اقوام و سایرین خریداری نماید. البته توجه نمایید که در قسمت محدودیت استفاده هر نفر مشخص می‌شود که هر نفر حداکثر از چند کد تخفیفان برای خود می‌تواند استفاده کند.

 

«هر تخفیفک ویژه یک سفارش» به چه معناست؟
یعنی با هر کد تخفیفک تنها می‌توانید یک سفارش که مخصوص رستوران و کافی‌ شاپ است را دریافت نمایید و در صورت سفارش بیشتر هزینه جداگانه بر عهده شما است.

«در صورت تمایل به سفارش بیشتر، هزینه بر عهده مشتری است» به چه معناست؟

 یعنی شما می‌توانید تا سقف کوپن خریداری‌شده سرویس بگیرید و در صورت سفارشی بیشتر از سقف کوپن هزینه جداگانه در محل قابل پرداخت است.

 

منوی باز رستوران به چه معناست؟
یعنی شما میتوانید با توجه به سقف کوپن تان از منوی رستوران خرید بفرمایید. بدیهی است اگر بیش از سقف کوپن تان سفارش داده اید. مابه التفاوت مبلغ را در رستوران پرداخت میفرمایید.